Scopus Social

Deelname

Aanmelden mogelijk tot
15 apr. 2021 17:00:00
Aanmelden

Over dit evenement

Categorie
Socials
Organisator
Bestuur Renkema
Datum
15 apr. 2021
Locatie
Groningen

Scopus Social

15 april is het tijd voor weer een Scopus social, lekker socializen met een ander Scopus lid? Meld je aan en ga lekker wandelen en haal een drankje op de kosten van Scopus bij Zondag in het Noorderplantsoen. 

Als je je aanmeld wordt je gekoppeld aan een ander Scopus lid door het lieftallige bestuur zodat jij ook andere leden kan leren kennen! 15 april kan je zelf een tijd afspreken met je wandelbuddy!

Wil je een bestuurslid beter leren kennen of heb je bijvoorbeeld vragen over de sollicitaties voor het nieuwe bestuur? Dan kan je ook gezellig wandelen met een bestuurslid. Wil je dit graag? Dan kan je dat aangeven bij je aanmelding. 

 

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze partners