Voorstelrondje Commissaris Acquisitie

Voorstelrondje Commissaris Acquisitie

Hi! Mijn naam is Lars Wienbelt, derdejaars student Technische Bedrijfskunde en Commissaris Acquisitie van S.V. Scopus. Vóór mijn bestuursjaar heb ik een jaar in de sportcommissie gezeten, wat mij zó goed beviel dat ik er voor heb gekozen om een jaar bestuur bij Scopus te gaan doen. Van deze keuze heb ik geen moment spijt van gekregen!

Heb jij altijd al je netwerk willen verbreden en professionele contacten aan willen gaan? Dan is deze functie echt iets voor jou. Als Commissaris Acquisitie ben jij namelijk verantwoordelijk voor opzetten en onderhouden van relaties met allerlei verschillende organisaties en bedrijven. Je belt met bedrijven, je gaat bij ze langs en zij komen bij jou op gesprek. Hierbij leer je je zakelijke vaardigheden ontwikkelen en krijg je een professionelere houding.

Sta jij stevig in je schoenen, kan je onderhandelen, beschik jij over goede communicatieve vaardigheden? Of wil jij juist deze vaardigheden ontwikkelen? Solliciteer dan nu door je CV en motivatiebrief op te sturen naar soco@svscopus.nl. Twijfel je nog en wil je nog meer weten over deze functie? Mail dan naar acquisitie@svscopus.nl of kom langs op kantoor!

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze partners