Commissie extern

Scopus houdt zich natuurlijk bezig met het organiseren van activiteiten die aansluiten op de studie Technische Bedrijfskunde. De commissie extern heeft als belangrijke taak om deze activiteiten te organiseren.

Wat doet de commissie?

- De commissie extern zorgt ervoor dat studenten de kans krijgen hun netwerk, kennis en vaardigheden te verbreden. Dit gebeurt door het organiseren van bedrijfsbezoeken, netwerkborrels, masterclasses en workshops, oftewel studiegerelateerde activiteiten.

- Ook wordt de reiscommissie ondersteunt door de commissie extern bij het regelen van bedrijfsbezoeken voor de binnen- en buitenlandse reis. 

Commissie extern

Neoh Anton De Greeff (2020) Penningmeester
Stijn Groen (2019) Promoter
Wiebe Gruben (2020) Voorzitter
Rutger Overdiep (2017) Lid
Anouk Sikkens (2018) Lid
Elroy Vrieling (2020) Lid
Groepsfoto.jpg
v.l.n.r. Rutger Overdiep, Elroy Vrieling, Neoh De Greeff, Anouk Sikkens, Wiebe Gruben

Onze partners